Brzeska Witryna Internetowa

Switch to desktop Register Login

Gminna Spartakiada na obiektach LKS KŁOS Łysa Góra. Zwyciężają gospodarze!

 

Po raz pierwszy na bardzo dobrze przygotowanych obiektach klubu sportowego „KŁOS” Łysa Góra odbyła się spartakiada gminnych LKS-ów o puchar Wójta Gminy Dębno, Grzegorza Bracha.  W minioną sobotę (16.VI.2012)  już przed południem liczne grono zawodników i zawodniczek z miejscowości Gminy Dębno konkurowało w  następujących dyscyplinach: piłka nożna mężczyzn, siatkówka kobiet i mężczyzn, przeciąganie liny oraz rzut lotką do tarczy.  Każda z dyscyplin była odpowiednio punktowana, w zależności od zajętego miejsca, kluby sportowe gromadziły punkty do klasyfikacji ogólnej.   – Było o co walczyć, gdyż oprócz pucharu, który wręczył Wójt Gminy Dębno, Grzegorz Brach, ufundował także cenne nagrody.  Zgromadzone rodziny, widzowie emocjonowali się zaciętą walka sportowców, każda z dyscyplin cieszyła się sporym zainteresowaniem.    – Po zsumowaniu punktów za poszczególne występy w danych konkurencjach, okazało się, że zwyciężyli gospodarze: Kłos Łysa Góra, wyprzedzając o jeden punkt (!)  sąsiadów zza miedzy, Victorię Porąbkę Uszewską  co  tylko potwierdza jaki zacięty bój panował na mini arenie spartakiady.   
   - Finalną częścią gminnych igrzysk, które wypadły bardzo okazale, było wręczenie przez Wójta pamiątkowych dyplomów, pucharów oraz nagród, które ufundował. Całości towarzyszyła miła i przyjazna atmosfera.

 Drużyny biorące udział w sobotniej spartakiadzie Gminy Dębno:
Sokół Maszkienice, Wolania Wola Dębińska, Kłos Łysa Góra, Orzeł Dębno, Victoria Porąbka Uszewska, oraz Grom Sufczyn.

Tabela końcowa:

 

                                                                                  Opracował: Jakub Bujak

FOTORELACJA Anny Gaweł
Wszystkie wypowiedzi są opiniami ich autorów za które odpowiedzialność ponoszą oni sami. Serwis bwi w żaden sposób za treść prezentowanych komentarzy nie ponosi odpowiedzialności. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Opinie użytkowników zamieszczone w serwisie bwi nie są "materiałem prasowym" w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym. Wypowiedzi wulgarne, będą usuwane.

Zaloguj lub Zarejestruj aby dodać nowy komentarz

Copyrigh©2001-2013 Brzeska Witryna Internetowa

Top Desktop version