Brzeska Witryna Internetowa

Switch to desktop Register Login

NA JESIEŃ NAJLEPSZYM LEKARSTWEM JEST - KREATYWNOŚĆ

W niedzielę, 21 października w tarnowskim teatrze odbyło się trzecie w  tym roku widowisko "Zakochani w Tarnowie". Głównym mottem spotkania  było kolejne hasło - klucz tegorocznej edycji projektu

 - KREATYWNOŚĆ. 

 Na scenie zaprezentowali się goście z Krakowa - grupa Ad Hoc, która  rozbawiła publiczność swoimi scenkami na temat kreatywności  w stosunkach damsko-męskich.

 O swoich doświadczeniach w pracy z narzeczonymi i małżeństwami  opowiedzieli Sylwia i Dominik którym dzielnie asystowała córka Hania.  Kreatywność w muzyce zaprezentowali wirtuozi instrumentów dętych

 tworzący od wielu lat jazzowy nastrój w Tarnowie - zespół Leliwa Jazz  Band.

 Ukoronowaniem ciekawego i zaskakującego programu widowiska był występ Andrzeja Krzywego - wokalisty zespołu De Mono, który jak za dawnych  lat zaśpiewał swoje piosenki z gitarą w ręku.

   Dodatkową atrakcją widowiska było rozlosowanie cennych nagród wśród osób, które zakupiły w ten wieczór cegiełki na budowę hospicjum "Via  Spei" w Tarnowie. Wśród nich znalazły się m.in zaproszenie na kolację w restauracji Tatrzańska, sesja zdjęciowa dla zakochanych w studio fotograficznym pana Piotra Grzyba, biżuteria  z firmy jubilerskiej Sulowscy, zaproszenie do salonu fryzjersko-kosmetycznego METAMORFOZA oraz weekend w Zakopanem dla pary  ufundowany przez firmy Sigma Travel i Novellus - dealera samochodów Nissan.

  Organizatorzy zapraszają Tarnowian na czwartą - zimową edycję spotkań "Zakochanych w Tarnowie", która odbędzie się w lutym 2013 roku.

 Tematem zimowego spotkania będzie ostatnie hasło - klucz tegorocznego programu tj. WIERNOŚĆ.

 
Wszystkie wypowiedzi są opiniami ich autorów za które odpowiedzialność ponoszą oni sami. Serwis bwi w żaden sposób za treść prezentowanych komentarzy nie ponosi odpowiedzialności. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Opinie użytkowników zamieszczone w serwisie bwi nie są "materiałem prasowym" w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym. Wypowiedzi wulgarne, będą usuwane.

Zaloguj lub Zarejestruj aby dodać nowy komentarz

Copyrigh©2001-2013 Brzeska Witryna Internetowa

Top Desktop version