Brzeska Witryna Internetowa

Switch to desktop Register Login

SMS-owy System Ostrzegania już działa!

Na terenie  gminy Gnojnik ruszył system ostrzegania ludności o zagrożeniach za pomocą SMS-owych komunikatów. Do systemu można się bezpłatnie zalogować na  stronie internetowej gminy www.gnojnik.pl w zakładce „SMS-owy System Ostrzegania i Informowania”.

Wójt Gminy Gnojnik zdecydował o uruchomieniu tego systemu, aby usprawnić proces komunikacji z mieszkańcami. Od teraz informacje o zagrożeniach będą docierały szybciej, dzięki czemu zwiększy się czas na zabezpieczenie domu czy ewakuowanie rodziny i zwierząt.

Aby już teraz za darmo zalogować się do systemu wystarczy kliknąć w poniższy link i poświęcić ok. 2 minut na wypełnienie formularzu rejestracyjnego. Wiadomości wysyłane z systemu są dla mieszkańca BEZPŁATNE.

LOGOWANIE DO SYSTEMU

Każdy mieszkaniec, który zaloguje się w systemie będzie otrzymywał – w razie pojawienia się zagrożenia - komunikaty ostrzegawcze na swój telefon komórkowy. Ostrzeżenia wysłane z gminnego centrum zarządzania kryzysowego będą jasne, dzięki czemu unikniemy sytuacji chaosu informacyjnego.

W założeniu system ma służyć nie tylko informowaniu o zagrożeniach naturalnych, ale również o planowanej ewakuacji, awariach sieci wodociągowej i gazowniczej, a także organizowanych na terenie gminy wydarzeniach kulturalnych i sportowych.

(UG Gnojnik)
Wszystkie wypowiedzi są opiniami ich autorów za które odpowiedzialność ponoszą oni sami. Serwis bwi w żaden sposób za treść prezentowanych komentarzy nie ponosi odpowiedzialności. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Opinie użytkowników zamieszczone w serwisie bwi nie są "materiałem prasowym" w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym. Wypowiedzi wulgarne, będą usuwane.

Zaloguj lub Zarejestruj aby dodać nowy komentarz

Copyrigh©2001-2013 Brzeska Witryna Internetowa

Top Desktop version