Brzeska Witryna Internetowa

Switch to desktop Register Login

Letnie spotkania zakochanych


Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zainicjuje 23 czerwca wystawa artystyczna w foyer Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego zatytułowana „Szlak miłosnych historii Tarnowa”. Rezultat projektu realizowanego przez uczniów II LO oraz ZSOiT im. Szczepanika w Tarnowie zostanie zaprezentowany mieszkańcom Tarnowa w sobotnie popołudnie od godziny 17.00. Wstęp wolny.

„CZUŁOŚĆ” to hasło głównego wydarzenia Letnich Spotkań Zakochanych w Tarnowie, które rozpocznie się w Tarnowskim Teatrze im. Ludwika Solskiego w sobotę 23 czerwca o godz. 19.00.

Na poważnie i na wesoło będziemy rozmawiać o drugim wymiarze miłości, która domaga się delikatności i troski o stały wzrost w sercach zakochanych ludzi.

Co łączy słowiańską romantyczną duszę z włoskim gorącym temperamentem? Na to pytanie odpowiedzą zaproszeni goście, a wśród nich włoski restaurator Rafaello i jego żona Edyta.

Jak okazywać sobie czułość i emocje nawet bez słów? To zagadnienie przybliży nam najbardziej znany i uznany komiczny mim Rzeczypospolitej, Ireneusz Krosny.

Wstęp: 30 złotych. Rezerwacja miejsc na stronie: www.zakochaniwtarnowie.pl

Letnie Spotkania Zakochanych w Tarnowie zakończy Pierwsza Świętojańska Biesiada Małżeńska. W niedzielę, 24 czerwca o godzinie 19.00 rozpocznie się wyjątkowa zabawa, w której dominował będzie taniec, śpiew i niespodzianki przygotowane dla zakochanych małżeństw. Scenariusz tej biesiady opracuje jeden z najlepszych tarnowskich wodzirejów, Robert Frudziński! Mościce, skwer św. Antoniego przy ul. Zbylitowskiej 5. Wstęp wolny.

Wszystkie wypowiedzi są opiniami ich autorów za które odpowiedzialność ponoszą oni sami. Serwis bwi w żaden sposób za treść prezentowanych komentarzy nie ponosi odpowiedzialności. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Opinie użytkowników zamieszczone w serwisie bwi nie są "materiałem prasowym" w rozumieniu Ustawy o Prawie Prasowym. Wypowiedzi wulgarne, będą usuwane.

Zaloguj lub Zarejestruj aby dodać nowy komentarz

Copyrigh©2001-2013 Brzeska Witryna Internetowa

Top Desktop version